موسسه حقوقی عدالت آفرین پدرام راد

موسسه حقوقی درکرج

تخصص، تمرکز، موفقیت 
شعار ما نیست برنامه ی ماست

موسسه حقوقی کرج عدالت آفرین

خدمات ویژه

​طبق قوانین فقط اشخاصی می توانند اقدام به صادرات و یا واردات کالا نمایند که دارای کارت بازرگانی باشند .

​اقدامات قابل اجرا :
1-ثبت نام و اخذ کارت بازرگانی در کرج
2-تمدید کارت بازرگانی در کرج
3-ثبت نام و اخذ  کارت عضویت اتاق بازرگانی کرج

​جواز تاسیس چیست؟ مجوزی است که به موجب آن به دارنده جواز اجازه داده میشود در چارچوب طرح مورد تصویب وزارت صنایع و معادن نسبت به احداث واحد تولیدی مورد نظر اقدام نماید.

​برای احداث یک واحد تولیدی، کشاورزی، صنعتی، خدماتی، درمانی ، گردشگری و ساختمانی ،شیلات،دامداری،دارویی و غیره ابتدا باید یک طرح توجیهی تهیه شود. طرح توجیهی در واقع یک گزارش فنی و اقتصادی و مالی میباشد که در هفتاد الی چهارصد صفحه تهیه میشود و تمامی اطلاعات لازم شامل اطلاعات اقتصادی، برآوردهای مالی و همچنین اطلاعات فنی را در اختیار سرمایه گذار قرار میدهد.

​اختراعات زیادی هر روزه در کشور صورت میگیرد و برای اینکه فرد بتواند اختراع را به نام خود کند باید از خدمات ثبت اختراع اداره کل ثبت علائم و اختراعات استفاده کند.ثبت اختراع مزیت قانونی بسیار خوبی را ایجاد میکند تا اختراع فرد توسط اشخاص دیگری مورد سو استفاده قرار نگیرد و تمام امتیاز آن متعلق به مخترع باشد.

​رتبه بندی شرکت چیست؟
به فرآیند بررسی صلاحیت فنی و اجرایی یک شرکت پیمانکار یا مشاور و یا یک شرکت انفورماتیک در سازمان مدیریت و برنامه ریزی  اصطلاحاً رتبه بندی می گویند.

​​اخذ کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی، اخذ جواز تأسیس صنایع و معادن، ثبت اختراع ، رتبه بندی شرکت و نوشتن یک طرح توجیهی متناسب با شغل از جمله دغدغه های مهم زندگی صنعتی امروز می باشد.
​​​​​​​موسسه عدالت آفرین پدرام راد با تکیه بر دانش و تجربه ی مشاوران و کارشناسان متخصص خود یاری گر شما تا رسیدن به موفقیت کاری خواهد بود.

کافیست با شماره های ذیل تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند شوید.

تلفن: 02634454290
تلفن همراه: 09129238480

​​​​​​​